€ 275,000

€ 250,000 /1

SHESIM NJESI SHERBIMI (pas InterContinental Hotel)

This property is marketed by

Ervi Shalsi

Member Since: 10 muaj
0697007418
WhatsApp
https://shesblejshtepi.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/bed.png

Tipi i Pronës

Zyrë
https://shesblejshtepi.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/area.png

Metra katror

65 79

https://shesblejshtepi.com/wp-content/themes/propertya/libs/images/size.png

Tokë

1 2

Viti i ndërtimit

May 2006

Përshkrimi i pronës

Qendra e Tiranes zona me e lakmuar per kapital.

Orientimi dhe organizimi :
Njesia ndodhet ne qender tregtare, ne katin e pare,organizohet ne open space tualet .

Siperfaqe e brendshme 64.5 m2 dhe me siperfaqe te perbashket 14.36 m2 .

Momentalisht eshte i dhene me qira , (vlera e dakortesimit per likuidim vjetor 7200 euro bruto) kontrata eshte bere 5 vjecare nga data 01/07/2020 deri me 30/06/2025 .

Per me shume informacion kontaktoni.

Detaje

Last Updated On: 12 Prill, 2024 at 9:13 am
Kodi i Pronës:RH-1535-Sonu
Tipi i ofertës:Në Shitje
Tipi i Pronës:Zyrë
Çmimi: € 275,000/1
Garazh:1
Viti i ndërtimit:May 2006
Metra katror:65 79
Tokë:1 2

Më shumë detaje

SHESIM NJESI SHERBIMI (pas InterContinental Hotel)275000

Karakteristika

  • Ajer i kondicionuar

Statistika

Mer një takim

Prona të ngjashme

Shkruaj pershtypje

Krahaso Pronat
Shto pronat per ti krahasuar.